تبلیغات
شهدا - فرقی نمی كند ، باید خدمت كرد
ذکر کاشف الکرب
تاریخ : دوشنبه 24 مهر 1391

در خصوص آخرین ملاقاتم ، طبق روال و سنت همیشگی (به عنوان داماد آن خانه) به اتفاق خانواده در روز عید غدیر خدمت ایشان رسیدیم. با حاج آقا و حاج خانم دیدار كردیم. صبح آن روز حاج آقا جهت دیدار با مقام معظم رهبری خدمت ایشان رفته بود. پس از بازگشت از بیت آقا ، به هریك از ما یك اسكناس دویست تومانی داد و گفت كه این عیدی آقاست. از ایشان تشكر كردیم و بعد متوجه شدیم كه درجه سرلشكری ایشان همان روز از سوی مقام معظم رهبری تایید شده است.
من خندیدم و گفتم : حاج آقا ! با این حساب به عنوان شیرینی ارتقاء درجه ، یك هتل استقلال میهمان شما هستیم. ایشان خندید و گفت : كه ما خیلی به دنبال این نیستیم كه سرتیپ شویم ، سرلشگر شویم و یا ستوان بمانیم. می خواهیم خدمت كنیم؛ فرقی نمی كند كه چه درجه ای داشته باشیم. من به شوخی گفتم : البته برای ما فرق می كند. یك شیرینی درست و حسابی هم دارد. بعد ایشان لبخندی زد و همه صلوات فرستادیم. حاج آقا هم گفت : حالا چلوكباب امروز را من می دهم. ایشان نیم ساعت بعد ، جهت تهیه غذا به بیرون رفت.
نكته عجیب این كه ایشان پس از آن كه برگشت ، گلدان بزرگ و زیبایی را به همراه داشت و پس از مدت ها به حاج خانم هدیه كرد و گفت : این گلدان از طرف من برای شما یادگاری باشد. این كه بی مقدمه این كار انجام پذیرفت ، برای همه تعجب آور بود.

                                                            شهید سپهبد علی صیاد شیرازی                                                          شـادی روح شــهدا صــلوات
طبقه بندی: خاطرات شهدا، 
برچسب ها: شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، شهید علی صیاد شیرازی، شهید صیاد شیرازی، شهید سپهبد صیاد شیرازی، علی صیاد شیرازی، صیاد شیرازی،
ارسال توسط حامد گ
آرشیو مطالب
لینک دوستان
دانشنامه قرآن


وصیت نامه شهدا


آمار وبلاگ